Tablice interaktywne Esprit i Eno, projektory Esprit i Nec + bonus

Tablice interaktywne Esprit i Eno, projektory Esprit i Nec + bonus

Nowa promocja Przywitaj wiosnę z 2x3, to przede wszystkim świetne ceny na tablice interaktywne, projektory marek Nec i Esprit. Promocja dotyczy też wybranych wizualizerów, ekranów, flipchartów, stolików, tablic oraz gablot, a także...

Oferta specjalna - NOBO, Rexel, GBC + gratisy

Oferta specjalna - NOBO, Rexel, GBC + gratisy

Tylko do połowy listopada można w naszym sklepie nabyć w dobrej cenie wybrane flipcharty, tablice, laminatory, bindownice, ekrany projekcyjne, stoliki prezentacyjne, a także rzutniki pisma z trwałymi i użytecznymi gratisami ...

Gabloty Vitincom, zwierzaki opanowały przedszkola i szkoły

Gabloty Vitincom, zwierzaki opanowały przedszkola i szkoły

Firma Vitincom, która jest producentem gablot informacyjnych, zaprezentowała najnowszą serię gablot wewnętrznych, skierowanych głównie do odbiorców z sektora publicznego, jakim są biblioteki, szpitale, żłobki, przedszkola czy szkoły. Gabloty Vitincom...

Francuskie gabloty informacyjne i reklamowe VITINCOM

Francuskie gabloty informacyjne i reklamowe VITINCOM

Vitincom oferuje wyjątkowy, pod względem kolorystyki, formatów i designu, wybór gablot informacyjnych, cechuje je oryginalna stylistyka, a także estetyczny wygląd i solidna jakość wykonania. W roku 2012 wszystkie gabloty wysyłamy gratis ...

Gabloty ogłoszeniowe Vitincom

Gabloty ogłoszeniowe Vitincom

Gabloty ogłoszeniowe Vitincom, niżej prezentowane modele jednodrzwiowe, oferujemy do końca września 2011 z bezpłatnym transportem pod wskazany adres oraz magnesami gratis. W promocji biorą udział gabloty zewnętrzne: Tradition i Classique oraz ...

Gablota informacyjna Media w promocyjnej cenie

Gablota informacyjna Media w promocyjnej cenie

Gablota informacyjna Media to solidna, metalowa gablota produkowana przez francuską firmę Vitincom. Przeznaczona jest do zastosowania wewnątrz budynków. Jest to elegancka, prosta i ekonomiczna gablota do biur, holi, sal konferencyjnych.

Nowa linia gablot NOBO – elegancja i funkcjonalność

Nowa linia gablot NOBO – elegancja i funkcjonalność

Gabloty NOBO zaprojektowane są tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich informacje są doskonale widoczne, a zarazem chronione również przed warunkami atmosferycznymi (gabloty zewnętrzne).

Gablota - profesjonalna ekspozycja Twoich informacji

Gablota - profesjonalna ekspozycja Twoich informacji

Gabloty to najbardziej popularny sposób ukazania danych arkuszy informacyjnych. Spotykamy je w każdym urzędzie, szkole, banku i innych instytucjach.

Gabloty Vitincom w ofercie ABC Prezentacji

Gabloty Vitincom w ofercie ABC Prezentacji

Miło nam poinformować, że oferta naszego sklepu została powiększona o gabloty firmy Vitincom. Producent oferuje szeroką gamę witryn zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.

1

Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.