Gablota - profesjonalna ekspozycja Twoich informacji
14.01.2009

Gablota - profesjonalna ekspozycja Twoich informacji

Gabloty to najbardziej popularny sposób ukazania danych arkuszy informacyjnych. Spotykamy je w każdym urzędzie, szkole, banku. Znajdujemy w nich przeróżne informacje od wzorów wypełniania dokumentów przez plany rozmieszczenia budynku na ulotkach kończąc.
Z tego właśnie powodu zainteresowanie gablotami ciągle utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie, a jak bywa w sprzedaży - duży popyt zachęca do pracy ludzi, co sprawia, że gabloty są dostępne w coraz bardziej zróżnicowanych wielkościach, kolorach, rodzajach. Dzięki temu każda placówka czy firma może znaleźć coś, co spełni jej wymagania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

By ułatwić Państwu wybór odpowiedniej prosimy zapoznać się z naszą ofertą:

 

Gabloty zewnętrzne - idealnie sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych, posiadają wodoodporną budowę, która zapobiega zaparowaniu i wzmacniane szyby, które zapewnią bezpieczeństwo wywieszonej informacji.

 

 

W tej kategorii mają Państwo do wyboru:

 

 

 

Gabloty wewnętrzne - te zawieszamy w pomieszczeniu. Charakteryzują się wyjątkową estetyką i bardzo wysoką jakością wykończenią.

 

 

 

W tej kategorii znajdziemy:

 

 

 

 

W obu powyższych grupach gablot istnieje możliwość pomalowania ramy na wybrany przez Klienta kolor z palety. Do niektórych modeli gablot można zakupić oświetlenie, które nie tylko zwiększa czytelność wywieszonych informacji, ale również dodaje prestiżu pomieszczeniu w którym taka gablota jest postawiona.
Dla Klientów, którzy nie są entuzjastami wiercenia otworów w ścianie oferujemy stabilne słupki do gablot, dziecinnie łatwe w montażu i demontażu. Dzięki nim gablotę możemy postawić tam, gdzie sobie wymarzymy.

 

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.