Gablota wewnętrzna 2x3 z przesuwanymi drzwiami model 1 12xA4 (141x70cm) - korkowa

Producent: 2x3
Cena netto:
Cena brutto:

Gablota informacyjna przeznaczona do użytku wewnątrz budynków. Rama wykonana z profilu aluminiowego anodowana na kolor srebrny, wykończona plastikowymi, popielatymi narożnikami. Tył tablicy wzmocniony blachą ocynkowaną. Przesuwane drzwiczki wykonane ze szkłą ESG, o dużej wytrzymałości na zginanie. Bezpieczne w użyciu- w przypadku rozbicia tafli, szkło rozpada sie na drobne kawałki. Gablota zamykana jest na kluczyk. Grubość gabloty: 4,5 cm. Powierzchnia tekstylna, korkowa lub suchościeralna biała lakierowana o właściwościach magnetycznych.

 

Rodzaje powierzchni tekstylnych: szary, niebieski, zielony, bordo, czerwony.

 

Gwarancja: 2 lata na gablotę oraz 10 lat na powierzchnię lakierowaną

 

W zestawie z gablotą: elementy mocujące.


Cechy produktu

Producent gabloty: 2x3
Format gabloty: brak danych
Rozmiar zewnętrzny [mm]: 1410x700
Rodzaj gabloty: z przesuwanymi drzwiami
Typ gabloty: wewnętrzna
Głębokość gabloty [mm]: 45
Oszklenie: szyba bezpieczna
Opcjonalne słupki: nie
Opocjonalne oświetlenie: nie
Gwarancja na gablotę [w miesiącach]: 24

Zobacz także inne produkty

Słupki do gablot 1000, 2000 Cena brutto: PLN
Gablota Classique 12xA4 malowana, magnetyczna Cena brutto: 2300.00 PLN
Gablota wewnętrzna Classique z przesuwanymi drzwiami 8xA4 Cena brutto: 1900.00 PLN
Gablota wewnętrzna Media jednodrzwiowa 6xA4 Cena brutto: 650.00 PLN
Tablica filcowa do gablot Media 2xA4 Cena brutto: 76.00 PLN

Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.