Gablota wewnętrzna Eco 100 jednodrzwiowa 4xA4

Gablota wewnętrzna Eco 100
Gablota wewnętrzna Eco 100
Producent: Vitincom
Cena netto:
Cena brutto:

Gabloty informacyjne Eco 100 to ekonomiczne rozwiązania do zastosowania w biurach, holach, recepcjach.

 

Cechy:

  • Głębokość 18 mm.
  • Od 2 do 9 formatów A4.
  • Jednodrzwiowe.
  • Rama anodowana aluminiowa srebrna.
  • Drzwi z plexi o grubości 3 mm.
  • 1 lub 2 zamki w zależności od wielkości gabloty (2 klucze na zamek).
  • Montaż na ścianie bądź opcjonalnie na stojaku pięcioramiennym 513510.
  • Spód z blachy ocynkowanej ogniowo i pomalowanej na biało.
  • Magnesy VITINCOM® gratis (1 na każde A4).

 

Gabloty anodowane mają 5 letnią gwarancję, gabloty malowane posiadają 2 lata gwarancji.

 

Transport gratis na terenie całej Polski – bez względu na wielkość gabloty i wartość zamówienia.


Zobacz także inne produkty

Zestaw oświetleniowy LED 450 do gablot Vitincom Cena brutto: 215.00 PLN
Gablota wewnętrzna NOBO jednodrzwiowa 6xA4 - suchościeralna Cena brutto: 700.00 PLN
Gablota wewnętrzna 2x3 jednodrzwiowa model 2 60x90 cm - korkowa Cena brutto: 418.87 PLN
Gablota zewnętrzna 1000 jednodrzwiowa 9xA4 Cena brutto: 1290.00 PLN
Gablota wewnętrzna Eco 100 jednodrzwiowa 4xA4 Cena brutto: 375.00 PLN

Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.