Gablota wewnętrzna Media jednodrzwiowa 2xA4

gablota media
gablota media
ramy gablot media
Producent: Vitincom
Cena netto:
Cena brutto:

Gabloty informacyjne Media to ekonomiczne rozwiązania do zastosowania w biurach, holach, recepcjach.

Jest to gablota jednostronna. Zamykana na zamek montowany z prawej lub lewej strony (niewidoczny), w komplecie dostarczane są 2 kluczyki. Spód gabloty wykonany jest z blachy cynkowanej elektrolitycznie, polakierowanej na biało, jest magnetyczny. Rama wykonana jest z aluminium o szerkości 40mm. Drzwi otwierane są na bok, wykonane są ze szkła bezpiecznego o grubości 4mm. 

Ramy dostępne są w 4 kolorach : anodowane na srebrno, malowane na czarno, brązowo lub czerwono.

Gablotę można zakupić z tablicą wewnętzną korkową lub filcową w kolorze zielonym. Tablica korkowa i filcowa występują jako oddzielne produkty, należy je jednak zamawiać łącznie z gablotą.

 

Do gabloty jako opcję można dokupic oświetlenie LED.

Gabloty anodowane mają 5 letnią gwarancję, gabloty malowane posiadają 2 lata gwarancji.

 

Transport gratis na terenie całej Polski – bez względu na wielkość gabloty i wartość zamówienia.


Cechy produktu

Producent gabloty: Vitincom
Format gabloty: 2xA4
Rozmiar zewnętrzny [mm]: 382x512
Rodzaj gabloty: dwudrzwiowa
Typ gabloty: wewnętrzna
Głębokość gabloty [mm]: 40
Oszklenie: szkło bezpieczne
Opcjonalne słupki: nie
Opocjonalne oświetlenie: tak
Gwarancja na gablotę [w miesiącach]: 24/60

Zobacz także inne produkty

Gablota zewnętrzna 2000 jednostronna 12xA4 Cena brutto: 1930.00 PLN
Gablota wewnętrzna 2x3 jednodrzwiowa ECO 120x90 cm - tekstylna Cena brutto: 590.40 PLN
Gablota Tradition Motylek 2xA4 Cena brutto: 1335.00 PLN
Gablota zewnętrzna 1000 jednodrzwiowa 8xA4 Cena brutto: 1680.00 PLN
Gablota zewnętrzna Tradition dwudrzwiowa 18xA4 Cena brutto: 2175.00 PLN

Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.