Gablota wewnętrzna NOBO jednodrzwiowa 6xA4 - korkowa

Gablota wewnętrzna NOBO korkowa
Gablota wewnętrzna NOBO tekstylna
Gablota wewnętrzna NOBO suchościeralna
Gablota wewnętrzna NOBO - zamek bezpieczeństwa
Gablota wewnętrzna NOBO - mocowanie
Producent: Nobo
Cena netto:
Cena brutto:

Nowa elegancka linia gablot wewnętrznych NOBO.

 

Idealna do ekspozycji dużej ilości dokumentów dużego formatu, szczególnie w wąskich korytarzach i zaludnionych miejscach.

 

Gabloty zamykane na klucz (w komplecie są 2 sztuki kluczy). Rama wykonana z oksydowanego aluminium z zaokrąglonymi plastikowym narożnikami. Ochronna szyba bezpieczna o grubości 4 mm, 5 razy trwalsza od zwykłego szkła. Blokada drzwiczek zapobiega porysowaniu ściany przy
otwieraniu. System mocowania zapewnia bezpieczeństwo i nie wymaga nawierceń na tylniej ścianie gabloty.

 

W komplecie wkręty do montażu.


Cechy produktu

Producent gabloty: Nobo
Format gabloty: 6xA4
Rozmiar wewnętrzny [mm]: 692x752x37mm
Rozmiar zewnętrzny [mm]: brak danych
Rodzaj gabloty: jednodrzwiowa
Typ gabloty: wewnętrzna
Głębokość gabloty [mm]: 37
Oszklenie: szyba bezpieczna
Opcjonalne słupki: nie
Opocjonalne oświetlenie: nie
Gwarancja na gablotę [w miesiącach]: 12

Zobacz także inne produkty

Gablota zewnętrzna 2x3 jednodrzwiowa model 1 6xA4 (75x70 cm) - korkowa Cena brutto: 649.24 PLN
Gablota wewnętrzna 2x3 z przesuwanymi drzwiami model 1 8xA4 (94x68cm) - lakierowana z oświetleniem LED Cena brutto: 932.05 PLN
Gablota wewnętrzna Tradition Niedźwiadek 4xA4 Cena brutto: 1650.00 PLN
Gablota Classique 12xA4 anodowana, magnetyczna Cena brutto: 1955.00 PLN
Gablota zewnętrzna NOBO jednodrzwiowa 4xA4 Cena brutto: 605.00 PLN

Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.