Gablota wewnętrzna Tradition Filiżanka 2xA4

Producent: Vitincom
Dostępne warianty:
czarny (RAL 9005) Cena netto: Cena brutto:
zielona (RAL 6018) Cena netto: Cena brutto:
żółta (RAL 1017) Cena netto: Cena brutto:
czerwona (RAL 3020) Cena netto: Cena brutto:
turkusowa (RAL 6034) Cena netto: Cena brutto:

Gabloty o nietuzinkowym i nowoczesnym wyglądzie ożywią ściany budynków restauracji nadając jednocześnie odpowiedniej widoczności kartom menu, kartom dań, godzinom otwarcia...

4 standardowe kolory: żółty (RAL 1017), czerwony (RAL 3020), zielony (RAL 6018), turkusowy (RAL 6034), czarny (RAL 9005).

Gablota posiada zamek patentowy. W komplecie dostarczane są 2 kluczyki. Rama jest wykonana z profilu aluminiowego malowanego proszkowo w jednym z wyżej wymienionych kolorów RAL. Głębokość ramy wynosi 30mm. Spód magnetyczny gabloty wykonany jest z blachy cynkowanej ogniowo w kształcie "Zwierzęta", polakierowanej w kolorze ramy.

Do gabloty jako opcję można dokupić oświetlenie LED.

 

Uwaga! Proszę o sprawdzenie koloru RAL przed zamówieniem.

 

Produkt na zamówienie, czas oczekiwania ok. 4 tygodnie.

 

Transport gratis na terenie całej Polski – bez względu na wielkość gabloty i wartość zamówienia.


Zobacz także inne produkty

Tablica korkowa do gablot Media 9xA4 Cena brutto: 192.00 PLN
Gablota zewnętrzna Classique jednodrzwiowa 9xA4 Cena brutto: 1030.00 PLN
Tablica filcowa do gablot Media 4xA4 Cena brutto: 114.00 PLN
Gablota zewnętrzna 2x3 jednodrzwiowa model 1 9xA4 (75x101 cm) korkowa Cena brutto: 822.91 PLN
Gablota zewnętrzna 2x3 jednodrzwiowa model 1 6xA4 (75x70 cm) - korkowa Cena brutto: 649.24 PLN

Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.