Gablota zewnętrzna Tradition jednodrzwiowa 4xA4

Gablota Tradition anodowana
Gablota Tradition ze słupkami
Dostępne kolory
Producent: Vitincom
Dostępne warianty:
Srebrna anodowana Cena netto: Cena brutto:
Bordowa malowana Cena netto: Cena brutto:
Zielona malowana Cena netto: Cena brutto:
Niebieska malowana Cena netto: Cena brutto:
Brązowa malowana Cena netto: Cena brutto:
Czarna malowana Cena netto: Cena brutto:

Gabloty informacyjne Tradition to klasyczne wzornictwo i solidność wykonania.Jest to gablota jednostronna. Posiada zamek bezpieczeństwa. W komplecie dostarczane są 2 kluczyki. Spód gabloty wykonany jest z blachy cynkowanej elektrolitycznie, polakierowanej na biało, jest magnetyczny. Rama wykonana jest z aluminium o szerokości 30mm.

 

Drzwi wykonane są z pleksi odpornego na uderzenia o grubości 4mm. Są wymienne i odwracalne beż użycia narzędzi i zdejmowania gabloty, otwierają się na bok. Zawiasy są scalone. Gablota posiada uszczelnienie z elastomeru z otworami zapobiegającymi kondensacji pary wodnej.

 

Ramy dostępne są w 4 kolorach: srebrna anodowana, bordowa malowana (RAL 3004), zielona malowana (RAL 6005), niebieska malowana (RAL 5010), brązowa malowana (RAL 8017).

 

Gablotę można zakupić ze słupkami anodowanymi bądź malowanymi, do montażu poprzez wbetonowanie lub do przykręcenia na płycie. Słupki występują jako oddzielne produkty.

 

Do gabloty jako opcję można dokupic oświetlenie LED.

 

 

Gabloty anodowane mają 5 letnią gwarancję, gabloty malowane posiadają 2 lata gwarancji.

 

Transport gratis na terenie całej Polski – bez względu na wielkość gabloty i wartość zamówienia.

 


Cechy produktu

Producent gabloty: Vitincom
Format gabloty: 4xA4
Rozmiar zewnętrzny [mm]: 750x550
Rodzaj gabloty: jednodrzwiowa
Typ gabloty: zewnętrzna
Głębokość gabloty [mm]: 30
Oszklenie: pleksi
Opcjonalne słupki: tak
Opocjonalne oświetlenie: nie
Gwarancja na gablotę [w miesiącach]: 24/60

Zobacz także inne produkty

Gablota wewnętrzna 2x3 z przesuwanymi drzwiami model 1 18xA4 (141x101cm) - korkowa Cena brutto: 947.10 PLN
Zestaw oświetleniowy LED 1650 do gablot Vitincom Cena brutto: 699.00 PLN
Zestaw oświetleniowy LED 600 do gablot Vitincom Cena brutto: 329.00 PLN
Gablota wewnętrzna Tradition Filiżanka 2xA4 Cena brutto: 1110.00 PLN
Gablota zewnętrzna 2x3 jednodrzwiowa model 1 4xA4 (53x70 cm) - tekstylna Cena brutto: 547.09 PLN

Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.