Gabloty Vitincom, zwierzaki opanowały przedszkola i szkoły
09.07.2012

Gabloty Vitincom, zwierzaki opanowały przedszkola i szkoły

Firma Vitincom, która jest producentem gablot informacyjnych, zaprezentowała
najnowszą serię gablot wewnętrznych, skierowanych głównie do odbiorców z sektora publicznego, jakim są biblioteki, szpitale, żłobki, przedszkola czy szkoły.

Gabloty Vitincom, które swoim kształtem przypominają zwierzęta i są elementem obrazującym przyrodę mogą na zawsze odmienić przedszkolne sale, smutne szpitalne hole, czy szkolne korytarze. Wysokiej jakości wykonanie, żywe kolory i wspaniałe kształty staną się inspiracją dla najmłodszych .Oszklenie wykonane  z 4mm pleksi sprawia ze gabloty te są całkowicie bezpieczne. Do wybory mamy 7 gotowych i kompletnie różnych gablot. Jest to jedyna taka propozycja na polskim rynku. Gabloty produkowane są w Unii Europoejskiej, czas realizacji zamówienia wynosi ok 4 tygodni.

gabloty vitincom zwierzaki

Gablota wewnętrzna Drzewko 75x75 cm (6xA4)

Wariant na drewnianej nodze w kształcie pnia drzewa Cena: 3546,00 brutto
Wariant do mocowania na ścianie.
Cena: 1849,00 brutto

Gablota wewnętrzna Sowa 75x75 cm (6xA4)
Dostępna w 5 kolorach RAL (żółta, pomarańczowa, różowa, zielona, turkusowa)
Cena: 1575,00 brutto

Gablota wewnętrzna Miś 75x55 cm (4xA4)

Dostępna w 5 kolorach RAL (żółta, pomarańczowa, różowa, zielona, turkusowa)
Cena: 1449,00 brutto

Gablota wewnętrzna Pingwin 75x55 cm (4xA4)

Dostępna w 5 kolorach RAL (żółta, pomarańczowa, różowa, zielona, turkusowa)
Cena: 1449,00 brutto

Gablota wewnętrzna Króliczek 40x55 cm (2xA4)

Dostępna w 5 kolorach RAL (żółta, pomarańczowa, różowa, zielona, turkusowa)
Cena: 1235,00 brutto

Gablota wewnętrzna Motylek 40x55 cm (2xA4)

Dostępna w 5 kolorach RAL (żółta, pomarańczowa, różowa, zielona, turkusowa)
Cena: 1235,00 brutto

gabloty vitincom zwierzaki

Do każdej gabloty jako opcję można dokupić magnesy i oświetlenie LED.

Transport tych i innych gablot Vitincom na terenie kraju do końca 2012 roku jest bez dodatkowych opłat.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.