Gabloty ogłoszeniowe Vitincom
30.06.2011

Gabloty ogłoszeniowe Vitincom

Gabloty ogłoszeniowe Vitincom, niżej prezentowane modele jednodrzwiowe,  oferujemy do końca września 2011 z bezpłatnym transportem pod wskazany adres oraz magnesami gratis.

W promocji biorą udział gabloty zewnętrzne: Tradition i Classique oraz wewnętrzne: Media i Reference.

Gablota Tradition to najlżejszy model wśród gablot zewnętrznych Vitincom. Ma zaledwie 30mm głębokości i oszklenie z pleksi odpornego na uderzenia. Scalone zawiasy zapewniają bezpieczeństwo i bezawaryjność, a także możliwość odwrócenia drzwi bez użycia narzędzi i zdejmowania gabloty. Drzwi zamykane na kluczyk są otwierane na bok i klient sam może zdecydować, na którą stronę będą się otwierać. Gablota posiada uszczelnienie z elastomeru i otwory zapobiegające kondensacji pary wodnej.

Standardowa rama ma wykończenie anodowane srebrne, jednak opcjonalnie można zamówić ramę w jednym z 4 kolorów palety RAL: bordowy 3004, zielony 6005, niebieski 5010, brązowy 8017.

Gabloty Tradition dostępne są w 5 rozmiarach z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną: 2xA4, 4xA4, 6xA4, 8xA4, 9xA4. Są przystosowane do zawieszenia na ścianie, lecz opcjonalnie można umieścić je na słupkach lub, stosując dodatkowo słupek Plus, połączyć 2 gabloty lub więcej.


gabloty vitincom

Gablota Classique, tak jak Tradition, przystosowana jest do stosowania na zewnątrz budynku bez względu na warunki atmosferyczne. Wyposażona jest w scalone zawiasy. Jest możliwość wyboru oszklenia: pleksi lub szkło bezpieczne.
Rama o głębokości 58mm sprawia, że gablota Classique jest solidna i trwała i dała możliwość zastosowania jej do większych formatów niż Tradition. Rozmiary gablot Classique: 4xA4, 6xA4, 8xA4, 9xA4, 12xA4, 16xA4, 21xA4. Drzwi zamykane na kluczyk otwierane są na bok, wyjątkiem jest największa gablota – 21xA4, która otwierana jest do góry, dlatego też wyposażona w specjalne sporniki. Również można je powiesić na ścianie, umieścić na słupkach lub połączyć za pomocą słupka Plus.
Standardowa rama ma wykończenie anodowane srebrne, jednak opcjonalnie można zamówić ramę w jednym z 4 kolorów palety RAL: bordowy 3004, zielony 6005, niebieski 5010, brązowy 8017.

Gablota Media ma głębność 40mm. To lekki model do wewnętrznych zastosowań, doskonały do ścian, które nie utrzymają dużego ciężaru. Oszklenie z bezpiecznego szkła i niewidoczny zamek zapewniają estetycznych wygląd i trwałość. Ramę można zamówić w kolorze srebrnym, czarnym, czerwonym lub brązowym.
Wewnętrzna powierzchnia gabloty Media jest suchościeralno-magnetyczna. Istnieje jednak możliwość zamówienia jej z tablicą korkową lub filcową do przyklejenia bezpośrednio do blachy wewnętrznej.
Dostępne formaty modelu Media: 2xA4, 4xA4, 6xA4, 9xA4.

gabloty vitincom

Gablota Reference ma zaledwie 30mm głębokości, więc jest doskonała do wąskich korytarzy. Drzwi otwierane na bok można bez użycia narzędzi odwrócić. Gablota wyposażona jest w scalone zawiasy, zamek bezpieczeństwa i oszklenie pleksi odporne na uderzenia.

Rama dostępna jest w 4 wersjach kolorystycznych: srebrna, czerwona, zielona i niebieska, natomiast powierzchnia może być suchościeralno-magnetyczna, filcowa lub korkowa.

Ze względu na swoją niską wagę i solidną konstrukcję można ją umieścić na specjalnym stojaku do użytku wewnątrz budynków (aluminiowa noga z podstawą oraz kółkami do opcjonalnego zastosowania).
Model ten występuje w formatach: 2xA4, 4xA4, 6xA4, 9xA4.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.