Interaktywna szkoła przyszłości - promocje dla edukacji
20.08.2012

Interaktywna szkoła przyszłości - promocje dla edukacji

Trzeci rok z rzędu firma 2x3 organizuje i pilotuje program Interaktywna Szkoła Przyszłości 2012, który kierowany jest do szkół i uczelni i wszystkich instytucji edukacyjnych.

Program obejmuje głównie ofertę sprzętu elektronicznego, w tym tablice interaktywne, projektory, wizualizery, jednak specjalne ceny i produkty gratisowe dla szkół dotyczą również akcesoriów szkolno biurowych takich jak : tablice szkolne (suchościeralane i zielone kredowe), tablice korkowe, tekstylne, stoliki pod sprzęt, gabloty, flipcharty i ekrany projekcyjne.

Głównym założeniem akcji jest propagowanie i promowanie najnowszych produktów interaktywnych w szkolnictwie. Akcja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego gorąco zachęcamy do szczegółowego zapoznawania się z całym asortymentem który jest objęty tą specjalną ofertą. Promocja ma zasięg ogólnopolski i trwa od 23.07.2012 do 31.12.2012 lub do wyczerpania zapasów magazynowych produktów podstawowych lub gratisów.

Tablica Interaktywna Esprit Plus 80’’ + tablet 10’’

•    Powierzchnia interaktywna , suchościeralna i magnetyczna, ceramiczna
•    Pisanie za pomocą palca
Cena: 4305,00 brutto

Zestaw Esprit Go (Tablica Esprit Plus 80’’ + stojak mobilny + projektor Esprit)

•    Kompletny i gotowy do pracy zestaw (wersja mobilna)
Cena: 7690,00 brutto

Zestaw Esprit Wall (Tablica Esprit Plus 80’’ + uchwyt ścienny + projektor Esprit)
•    Komplety i gotowy do pracy zestaw (wersja stacjonarna)
Cena: 6519,00 brutto

Tablica Interaktywna Eno Classic 2610 78’’ + tablet 7’’

•    Tablica nie wymaga źródła zasilania
•    Powierzchnia interaktywna, suchościeralna i magnetyczna, ceramiczna
Cena: 5289,00 brutto

Tablica (tryptyk)Interaktywna Eno Flex + Uchwyt do projektora UPXS

•    Połączenie tablicy interaktywnej i tablicy suchościeralnej (biała lub kredowa) w formie tryptyka
•    Powierzchnia interaktywna, suchościeralna i magnetyczna, ceramiczna
Cena: 5900,00 brutto

Eno Play (system nagłośnieniowy do tablicy Eno)
•    Szybka instalacja
•    Czysty i równomierny dźwięk
Cena: 3445,00 brutto

interaktywna szkoła przyszłości

Wizualizer WZ2 + Boombox
•    Waga zaledwie 1,9 kg
•    Zastępuje skaner, kamerę i aparat 5,0 mpx

Wizualizer Eno Fuse + Boombox

•    Gwarancja 3 lata
•    Zastępuje skaner, kamerę i aparat, 3,2 mpx

Ekran elektryczny ścienny PROFI + wskaźnik laserowy WL2
•    Pilot radiowy w komplecie
•    Dwa wymiary do wyboru 195x145 lub 236x175 cm

Ekran ręczny ścienny POP + wskaźnik laserowy WL1
•    Łatwy montaż, ręcznie rozwijany
•    Dwa wymiary do wyboru 195x145 lub 236x175 cm

Ekran na trójnogu POP + wskaźnik laserowy WL1
•    Lekki i wygodny w transporcie
•    Dwa wymiary do wybory 165x122 lub 195x145 cm

2x3 tablice interaktywne


Aby zapoznać się z całą ofertą promocyjną zachęcamy do przejrzenia zakładki promocje na naszej stronie.

Oferta z gratisami jest również dostępna dla klientów spoza sektora edukacyjnego.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.