Multimedia w szkole - zestawy interaktywne w super cenach
26.09.2011

Multimedia w szkole - zestawy interaktywne w super cenach

Od nowego roku szkolnego 2011/2012 ruszyła akcja promocyjna Multimedia w szkole. Celem akcji jest stworzenie warunków, które pozwolą na podnoszenie efektywności nauczania przy wykorzystaniu najnowocześniejszych produktów prezentacyjnych. W związku z tym oferujemy wiele atrakcyjnych promocji na tablice interaktywne, projektory i wizualizery.


Proponujemy między innymi:

TABLICA INTERAKTYWNA QWB200-PS – do pisania po tablicy wystarczy palec. Powierzchnia jest odporna i trwała na uszkodzenia. Pasek po obu stronach tablicy (ustawienie dla osób leworęcznych).

Dostępne promocje:
- Tablica interaktywna QWB200-PS + oprogramowanie Ediba
Cena zestawu brutto 4 900,00 PLN

- Tablica interaktywna QWB200-PS + projektor Sanyo PDG-DXL2000 + uchwyt ścienny + oprogramowanie Ediba
Cena zestawu brutto 8 499,00 PLN

- Tablica interaktywna QWB200-PS + projektor Sanyo PDG-DXL2000 + uchwyt ścienny + oprogramowanie Ediba + Wizualizer CP135
Cena zestawu brutto 9 998,00 PLN


zestaw interaktywny qomo

TABLICA INTERAKTYWNA QWB200EM-DP
– najnowsza tablica, po której mogą pisać dwie osoby jednocześnie.
Nowość ! Pasek narzędzi jest po obu stronach tablicy.

Dostępne promocje:
- Tablica interaktywna QWB200EM-DP + oprogramowanie Ediba
Cena zestawu brutto 3 900,00 PLN

- Tablica interaktywna QWB200EM-DP + projektor Sanyo PDG-DXL100 + uchwyt AVTek AST1200 + oprogramowanie Ediba
Cena zestawu brutto 6 499,00 PLN

- Tablica interaktywna QWB200EM-DP + projektor Sanyo PDG-DXL100 + uchwyt AVTek AST1200 + oprogramowanie Ediba + Wizualizer CP135
Cena zestawu brutto 8 350,00 PLN


WIZUALIZER LUMENS DC120 - lekki i kompaktowy, idealne dla nauczycieli często zmieniających sale lekcyjne.

Przy zakupie tego Wizualizer karty z postaciami z kreskówek gratis.
Cena brutto 1 499,00 PLN

kampania edukacyjna


WIZUALIZER LUMENS DC190
– posiada tryb nanoszenia notatek na obraz bez konieczności korzystania z komputera.

Dostępne promocje:
- Wizualizer Lumens DC190 + Projektor Vivitek D508
Cena zestawu brutto 4 575,00 PLN

- Wizualizer Lumens  DC190 + projector Vivitek D509
Cena zestawu brutto 4 850,00 PLNWIZUALIZER AVerMedia CP355 - Lekki, przenośny wizualizer typu  „gęsia szyja”. Matryca 3.2 megapiksela i rozdzielczość HD 720p zapewniają wysokiej jakości obraz.

Dostępne promocje:
- Wizualizer AVerMedia CP355 + Projektor Vivitek D508
Cena zestawu brutto 5 050,00 PLN

- Wizualizer AVerMedia CP355 + projector Vivitek D509
Cena zestawu brutto 4 464,00 PLNProjektor Sanyo PLC-XD2200
– Wydłużona żywotności lampy do 6 tysięcy godzin. Wbudowany moduł sieciowy LAN.  Projektor waży tylko 2,6 kg . Funkcja kodu PIN która zabezpiecza urządzenie przed dostępem niepowołanych osób.

Przy zakupie tego projektora wskaźnik NOBO P1 gratis.

kampania edukacyjna sanyo

Projektor Sanyo PLC-WL2503 - Projektor krótkoogniskowy, idealny do tablic interaktywnych. Jasnośc 2500 ANSI, WXGA, gwarancja 36 msięcy.

Dostępne promocje:
- Projektor Sanyo PLC-WL2503 + pakiet oprogramowania Ediba
Cena zestawu brutto 4 155,00 PLN

- Projektor Sanyo PLC-WL2503 + Tablica NOBO 180x90 cm
Cena zestawu brutto 4 550,00 PLNStolik NOBO Twin LCD - stolik oferujący zupełnie nowe rozwiązania wspomagające profesjonalne prezentacje. Można na nim ustawić dowolny projektor oraz komputer przenośny. Obie półki są regulowane w pionie. Dodatkowo można je obracać o 360 stopni. Jest to nowy produkt będący odpowiedzią na rosnącą popularność projektorów LCD. Posiada trwałą konstrukcję, solidne kółka oraz zabezpieczenia półek. Bardzo łatwy w montażu, umożliwia ukrycie kabli.

Przy zakupie tego stolika linka zabezpieczająca Kensington gratis.
Cena brutto 872,99 PLN.Więcej promocji na stronie www.abcprezentacji.pl


Wszystkie promocje z gazetki "Multimedia w szkole" trwać będą do 31.12.2011.

sanyo avermedia


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.