Słupek Plus do gablot Tradition i Classique

Producent: Vitincom
Dostępne warianty:
Anodowany do wbetonowania Cena netto: Cena brutto:
Malowany do wbetonowania Cena netto: Cena brutto:
Anodowany do przykręcenia Cena netto: Cena brutto:
Malowany do przykręcenia Cena netto: Cena brutto:

Słupek Plus - niezbędny, gdy chcemy połączyć dwie gabloty Tradition lub Classique.

 

Jeden słupek i podwójny uchwyt ze stali nierdzewnej szczotkowanej (wliczony w cenę słupka) pozwalają połączyć gobloty w ciągu, w jednej linii.

 

Słupek wybieramy ze względu na sposób montażu. Może być on poprzez wbetonowanie bezpośrednio do podłoża (wysokość całkowita 2600mm) lub poprzez przykręcenie na płycie mocującej (wysokość całkowita 2200mm).

 

Występuje w wersji srebrnej anodowanej oraz malowanej na kolory: bordowy (RAL 3004), zielony (RAL 6005), niebieski (RAL 5010), brązowy (RAL 8017).


Zobacz także inne produkty

Gablota zewnętrzna Tradition jednodrzwiowa 9xA4 Cena brutto: 850.00 PLN
Gablota wewnętrzna 2x3 z przesuwanymi drzwiami model 1 8xA4 (94x68cm) - lakierowana z oświetleniem LED Cena brutto: 932.05 PLN
Gablota zewnętrzna 1000 jednodrzwiowa 12xA4 Cena brutto: 1500.00 PLN
Słupek Plus do gablot Tradition i Classique Cena brutto: 433.00 PLN
Tabliczki tytułowe do gablot Vitincom 1000 Cena brutto: 970.00 PLN

Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.