Słupki do gablot 1000, 2000

Producent: Vitincom
Dostępne warianty:
Anodowane do wbetonowania Cena netto: Cena brutto:
Malowane do wbetonowania Cena netto: Cena brutto:

Zestaw słupków Quatro przeznaczonych do gablot 1000, 2000 i 3000 o wysokości 1350 i 1710mm, czyli do gablot jednodrzwiowych 1000 i 2000 o formatach 12xA4 16xA4 25xA4 28xA4 raz do gablot dwudrzwiowych 1000.

Zestaw zawiera 2 aluminiowe słupki o wymiarach 80x125mm, zamknięte od góry czarnymi zaślepkami. Każdy słupek posiada 2 elementy łączące z odlewu aluminiowego. Montaż słupków jest szybki i bez wiercenia. Wysokość gabloty można regulować.

Słupki rozróżniamy ze względu na sposób montażu. Może być on poprzez wbetonowanie bezpośrednio do podłoża lub poprzez przykręcenie na płycie mocującej.


Zobacz także inne produkty

Gablota zewnętrzna 2000 dwustronna 21xA4 Cena brutto: 4425.00 PLN
Tablica korkowa do gablot Media / Innova 6xA4 Cena brutto: 163.00 PLN
Gablota wewnętrzna Tradition Żółw morski 6xA4 Cena brutto: 1540.00 PLN
Gablota wewnętrzna 2x3 z przesuwanymi drzwiami model 1 18xA4 (138x99cm) - tekstylna z oświetleniem LED Cena brutto: 1263.30 PLN
Gablota wewnętrzna 2x3 z przesuwanymi drzwiami model 1 12xA4 (138x68cm) - korkowa z oświetleniem LED Cena brutto: 1123.00 PLN

Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.