Tablice interaktywne Eno i Esprit z gratisami na Euro 2012
03.04.2012

Tablice interaktywne Eno i Esprit z gratisami na Euro 2012

Już w czerwcu największe piłkarskie wydarzenie w Europie zawita na nasze stadiony, z tej okazji firma 2x3 przygotowała promocję na EURO 2012. Do tablic interaktywnych Esprit i Eno, wizualizerów, stolików pod projektor i innych urządzeń prezentacyjnych zostaną dodane gadżety związane z Euro np. oryginalne piłki Adidas Euro 2012.


Aby kibicować z gadżetem na EURO 2012 wystarczy kupić wybrany produkt.


Tablica interaktywna ESPRIT PLUS + oryginalna piłka ADIDAS Euro 2012

Technologia podczerwieni IR - pisane za pomocą dowolnego przedmiotu lub palca.
Powierzchnia ceramiczna. Oprogramowanie ésprit plus.

Cena - 3 599,00 brutto.

Tablica interaktywna ENO 2610 + oryginalna piłka ADIDAS Euro 2012

Technologia wzoraca punktowego -pisanie za pomocą specjalnego pióra.
Powierzchnia ceramiczna. Oprogramowanie Wiztech.

Cena - 3 900,00 brutto.

eno gratis

Tablica obrotowa 2x3 + szczoteczka elektryczna Braun i czapka kibica

Dwustronna tablica lakierowana magnetyczna suchościeralna. Tablica obraca się wokół poziomej osi o 360°. Kółka z systemem blokowania zapewniające stabilność.

Cena już od - 990,00 brutto.


Wizualizer WZ2
+ oryginalna piłka ADIDAS Euro 2012

Rozdzielczość 2000x1600. Wymiary: 13x53x24,5cm. Waga 1,9 kg.

Cena - 1529,00 brutto.

Tablica 2x3 OfficeBoard Suchościeralna-Magnetyczna 120x90 cm
+ Pendrive 4GB -EURO 2012 w formie karty kredytowej

Rama wykonana z aluminium. W zestawie z tablicą: marker, 3 magnesy, elementy mocujące. Gwarancja 10 lat na powierzchnię lakierowaną i 2 lata na produkt.

Cena - 225,00 brutto.

Stolik projekcyjny Universal + torba kibica termoizolacyjna z wkładką.

Metalowa konstrukcja na kółkach. Blat z płyty meblowej kolor popielaty. Dwie półki pod Projektor, laptopa i drukarkę.

Cena - 679,00 brutto.

euro 2012 2x3


Więcej promocji z gratisami Euro 2012 znajdą Państwo na stronie www.abcprezentacji.pl w zakładce promocje.

Promocja EURO 2012 trwa do 30.06.2012 lub wyczerpania stanów magazynowych.

 

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.