Tabliczki tytułowe do gablot Vitincom Tradition i Classique "Oceanic"

Producent: Vitincom
Dostępne warianty:
Szerokość gabloty 550 Cena netto: Cena brutto:
Szerokość gabloty 750 Cena netto: Cena brutto:
Szerokość gabloty 980 Cena netto: Cena brutto:
Szerokość gabloty 1000 Cena netto: Cena brutto:
Szerokość gabloty 1330 Cena netto: Cena brutto:
Szerokość gabloty 1600 Cena netto: Cena brutto:

Vitincom oferuje Wam szeroki wybór akcesoriów, dzięki którym wybraną gablotę można jeszcze mocniej spersonalizować, dopasować do indywidualnych potrzeb ekspozycji dokumentów i uczynić lekturę informacji łatwiejszą.

 

Specyfikacja produktu:

  • Tabliczka z blachy stalowej o grubości 2mm
  • 6 kolorów do wyboru (srebrny RAL 9006, bordowy RAL 3004, zielony RAL 6005, niebieski RAL 5010, brązowy RAL 8017, czarny RAL 9005)
  • Dostarczone bez śrub: montaż za pomocą śrub wykorzystanych do mocowania gabloty na ścianie lub za pomocą śrub dostarczonych ze słupkami "60x60" mm.

 

Opcjonalne napisy na tabliczkach tytułowych

Tabliczki tytułowe dostarczane są standardowo bez napisów. Na Wasze zapytanie VITINCOM może zrealizować i zamontować fabrycznnie dowolny tekst (w razie pytań prosimy o kontakt z naszymi handlowcami)


Zobacz także inne produkty

Gablota zewnętrzna Classique jednodrzwiowa 16xA4 Cena brutto: 1510.00 PLN
Gablota zewnętrzna 2000 dwustronna 16xA4 Cena brutto: 3155.00 PLN
Gablota wewnętrzna NOBO jednodrzwiowa 6xA4 - korkowa Cena brutto: 499.00 PLN
Zestaw oświetleniowy LED 400 do gablot Vitincom Cena brutto: 205.00 PLN
Gablota wewnętrzna 2x3 jednodrzwiowa model 2 90x120 cm - tekstylna Cena brutto: 799.18 PLN

Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.