Zestaw oświetleniowy LED 600 do gablot Vitincom

Zestaw oświetleniowy LED
Producent: Vitincom
Cena netto:
Cena brutto:

Zestaw oświetleniowy LED 600 do gablot Tradition dwudrzwiowych ( 1050x1400 )

Innowacyjny system oświetleniowy LED, który można stosować zarówno do gablot wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Oświetlenie typu LED jest technologią przyszłości: emituje przyjemne i wydajne białe światło, posiada wyjątkową żywotość oraz zużywa minimalne ilości energii.

Dyskretne, łatwe w montażu i za niską cenę.

Niezniszczalne i mało inwazyjne, zestawy oświetleniowe LED są gotowe do użycia i mogą być zamawiane niezależnie od gabloty.

 

 

  • Wysokiej jakości białe światło uzyskane dzięki selekcji diod LED z "górnej półki": wydajność 60 lumenów z 1 watt.
  • Wyjątkowa trwałość: średnia żywotność równa 75000
  • godzin, czyli 5 razy dłuższa niż klasycznego neonu.
  • zmniejszone zużycie energii elektrycznej: 5 watt na metr bieżący.
  • prosty w użyciu zestaw oświetleniowy może być zamawiany niezależnie od gablot.
  • Taśma LED, o minimalnych wymiarach, wyposażona w dwustronną taśmę samoprzylepną, co czyni montaż zestawy, w gablotach VITINCOM, banalnie prostym.
  • Prosty i dyskretny transformator najlepiej zamontować poza gablotą, w pobliżu źródła energii elektrycznej.

Zobacz także inne produkty

Gablota zewnętrzna NOBO jednodrzwiowa 4xA4 Cena brutto: 605.00 PLN
Gablota wewnętrzna Classique z przesuwanymi drzwiami 30xA4 Cena brutto: 3408.33 PLN
Gablota wewnętrzna 2x3 jednodrzwiowa model 1 90x60 cm - lakierowana z oświetleniem LED Cena brutto: 602.62 PLN
Gablota wewnętrzna 2x3 jednodrzwiowa ECO 90x60 cm - korkowa Cena brutto: 328.00 PLN
Gablota wewnętrzna 2x3 jednodrzwiowa model 2 90x120 cm - korkowa Cena brutto: 647.01 PLN

Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.

Ważne dokumenty lub ogłoszenia stałe, takie jak certyfikaty ubezpieczeniowe i procedury pracownicze, wymagają szczególnego wyróżnienia i dodatkowej ochrony. Gabloty NOBO zaprojektowano tak, aby były widoczne, trwałe i bezpieczne. Umieszczone w nich ważne wiadomości rzucają się w oczy, a przy tym są w pełni zabezpieczone dzięki specjalnemu szkłu i bezpiecznym zamkom. Nasze gabloty są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, a niektóre modele są wodoodporne, dzięki czemu można używać ich na zewnątrz. Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową. Do powieszenia wewnątrz budynku, wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na otwieranie gablot ze standardowymi drzwiami, o dużej powierzchni wewnętrznej do wywieszania plakatów, informacji o wyjątkowo dużym formacie. Przesuwne na boki szklane drzwi z bezpiecznego szkła o grubości 4mm. Nowoczesny system montażu zapewnia szybkie i bezpieczne powieszenie gabloty na ścianie. Płaskie krawędzie boczne pozwalają na umieszczanie gablot blisko siebie. Większa głębokość gabloty umożliwia użycie większych magnesów lub pinezek. W komplecie z 2 kluczami i zestawem do montażu na ścianie. Do wyboru z dwoma powierzchniami wewnętrznymi: suchościeralno-magnetyczną lub korkową.

Gablota Nobo Visual Insert – nowoczesna, aluminiowa, zaokrąglone krawędzie z prostym mocowaniem. Doskonała dla biur, zakładów przemysłowych i obiektów sportowych, przystosowane do dłuższej prezentacji dokumentów.

W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów gablot - gabloty ekspozycyjne podświetlane i nie podświetlane, gabloty dwudrzwiowe, gabloty klasyczne, gabloty informacyjne wewnętrzne, gabloty prezentacyjne, gabloty z przesuwanymi drzwiami, metalowa konstrukcja ekspozycyjna, gabloty Pacific, gabloty tekstylne, gabloty szkolne, gabloty szklane, gabloty aluminiowe, gabloty wystawowe.